HELLO, 2015
05 / 02 / 2015

Кожен новий рік починається ніби нове життя - плани, амбіції, хвилювання. І хоч як би я не пручалась цьому стереотипу, відчуття чистої сторінки після кожного 1 січня таки є.

Обіцяти собі робити щось нове чи не робити старе можна і треба в будь-який день. Так цікавіше жити, так я живу. Але минулий рік почався для мене народженням мого сина і змінив моє життя назавжди. Крім усвідомлення себе відповідальною за чиєсь життя і нового почуття любові, бути мамою означає для мене бути активною, організованою і впевненою. Цього мені не вистачало все моє життя і в боротьбі з лінню я часто програвала. Тому 2014-ий був для мене переломним - дуже важким і дуже щасливим!

На 2015-ий я вже склала собі невеликий to-do-list і буду працювати над тим, щоб до 31-го грудня навпроти кожного to-do стояв плюс!

Насправді, я не надто люблю січень, як і зиму загалом. З усіх новорічних свят я люблю тільки Святвечір, коли всі збираються за великим столом і напихаються 12-ма стравами. Класно спостерігати як з кожним роком нас стає все більше і більше - хтось одружується, хтось народжується. Але тепер люблю січень за те, що він починається з дня народження Даньки.

Хай все збудеться, зайченя!